typ vína
druh vína
farba vína
cukornatosť
výrobca

Milí naši zákazníci,

pred rokmi sme objavili lahodné rakúske vínka, ktoré pestujú vo vlastných viniciach a vyrábajú s láskou. Rodinná tradícia nás očarila a víno nám zachutilo. Rozhodli sme sa ho preto sprístupniť pre každého z vás. Odvtedy uplynulo už 5 rokov a stovkám spokojných zákazníkov sme doručili jedinečné vína zo susedskej rakúskej produkcie, ktoré ako bonus nezruinujú vaše peňaženky. 

Rok 2015 nás postavil pred novú výzvu. Jednému z našich priateľov potvrdili nepríjemnú diagnózu - histamínovú intoleranciu. Začali sme preto pátrať po víne, ktoré by bolo prijateľné aj pre histaminikov. Takto sme objavili rodinné vinárstva, ktorých vína sú antihistamínové a tiež v bio kvalite. Ich príbehy nás zaujali tak profesionálne z vinárskeho hľadiska a nepochybne aj ľudsky. Synovia sa rozhodli vymyslieť pre svoju maminu víno, ktoré by jej neprekážalo presne vtedy, keď jej tiež potvrdili histamínovú intoleranciu. Výsledkom je jemne perlivá chuť Frizzante či lahodé Faktotum rosé. 

Mnohím našim klientom toto vínko tak zachutilo, že ho vymenili za štandardné vína, hoci žiadnu intoleranciu nemajú. 

V ponuke na www.tvojevino.sk teda nájdete spojenie vín zo štyroch unikátnych rodinných vinárstiev. Každá fľaša je výnimočná svojou kvalitou aj osobným prístupom, ktorý sa často v iných firmách vytráca.

Budeme radi, ak sa ponoríte do našej ponuky a v prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícií. Telefonicky, emailom či osobne radi splníme všetky vaše individuálne požiadavky.

Najpredávanejšie bezhistamínové vína
Vybrali sme za vás najlepšie bezhistamínové vina
Tematické balíčky bezhistaminvých vín

zanechajte nám svoj email
a získajte zľavu 10 %!

Prihláste sa na odber noviniek a získate okamžitú
jednorazovú zľavu na celý nákup.

Zadaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.
instagram instagram
instagram instagram
instagram

Sledujte nás
na instagrame

instagram instagram
instagram instagram
Top